• 1912 Karşıyaka Derneği

Seçimli Olağan Genel Kurulumuzu Yaptık

1912 Karşıyaka Derneğimizin Olağan Genel Kurulu 14 Haziran 2023 tarihinde gerçekleşti. Genel Kurul Divan Başkanlığına Sayın Sezgin Çubukçu, Divan Başkan Yardımcılığına Sayın Nurten Akyazılar, Üyeliğe Sayın Osman Hilmi Damar seçildi. Ulu Önder Atatürk, silah arkadaşları ve ebediyete göç eden Karşıyakalılar için yapılan saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından gündeme geçildi.

Geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanı Cem Karagözlü Faaliyet raporu ve mali bilanço tablolarını okudu. Yönetim Kurulu ve 1912 Karşıyaka'nın büyük ailesine 4 yıl boyunca verdikleri destek için teşekkür etti. Görüşmeler sonrası Yönetim Kurulu faaliyet ve bilanço raporu oy birliği ile ibra edildi.

Ardından Denetleme Kurulu raporu Sayın Ergun Okçay tarafından okundu. Denetim kurulu da oy birliği ile ibra edildi.

Derneğimizin 2023-2025 dönemi Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Disiplin Kurulu ve Balotaj Kurulu seçimine geçildi. Söz alan Sayın Mustafa Karluk, kurullar için isimleri açıkladı. Yapılan ayrı ayrı oylama ile, Dernek Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Disiplin Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimine geçildi.

Yönetim kurulu üyeliklerine: Mustafa Karluk, Volkan Sintaç, Uluç Serim, Semih Türetken, Ahmet Talimciler, Kaan Akacun, Vehbi Moğol, Mustafa Giray, Vural Budak, Engin Ceylan, Cem Karagözlü, Yalım Temizocak, Cem Zeren, Kerem Özsoy, Cihangir Özşener, Haldun Metinler, Mert Rüstem, Taşkın Niseoğlu, Serkan Demiryoğuran, Hakan Öyekçin, Barbaros Karabulut, Emre İpek. Denetleme kurulu asil üyeliklerine Ergun Okçay, Semih Güneş ve Müjdat Yılmazer. Denetleme kurulu yedek üyeliklerine; Hasan Eryiğit, Müfit Aslanalp, Eylül Ayva Oy birliği ile Disiplin Kurulu asil üyeliklerine Yalçın Temizocak, Hakan Özduran ve Sezgin Çubukçu. Disiplin kurulu yedek üyeliklerine; Saadettin Baburhan, Saruhan Çulha, Ömer Çiftçi oy birliği ile seçildi. Balotaj Kuruluna ise; Sabahattin Sakıpağa, Yılmaz Temizocak, Sait Gürsoy, Muhittin Bilget, Ziyanur Hasbay, Cenk Karace, Yücel İzmirli, İbrahim Yelkenbiçer, Recai Acar, Semih Güneş, Avni Sirek seçildi.

Yönetim kurulu ilk toplantısında görev bölümü yapacak olup, Genel Kurulda Sayın Mustafa Karluk bir teşekkür konuşması yapıp, gelecek dönem dernek faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verdi. Ve Genel Kurul “KafSinKaf” çekilerek kapandı.

Yeni seçilen kurullarımıza başarılar…

 

secimli-olagan-genel-kurulumuzu-yaptik